Labiekārtots gaziks divvientulībai!

Pievienošanas datums: 16/07/2021

Vai esi kādreiz nakšņojis kravas automašīnā? Šādu neparastu iespēju piedāvā jaunais tūrisma objekts Jelgavas novadā – “Nākotnes parks”. Piedzīvojumu meklētājiem un romantikas baudītājiem parka gleznainajā ābeļdārzā “Ābeles un bites” ir pieejama unikāla nakšņošanas vieta – labiekārtota kravas automašīna GAZ-63.

“Cilvēki alkst pēc neaizmirstamiem mirkļiem un jauniem iespaidiem, tāpēc arvien vairāk savai atpūtai izvēlas neparastas vietas un naktsmītnes. Vienlaikus ceļotāji kļūst arī prasīgāki! Mēs ļaujam vaļu izdomai un šoreiz piedāvājam ko īpašu pāriem un ikvienam, kurš ir gatavs kam nepieredzētam. Mēs uzreiz zinājām, ka gaziks nebūs vienkārši automašīna. Tas ātri vien tapa par ekskluzīvu naktsmītni pāriem. Bet mēs neesam aizmirsuši arī par citiem – piedāvājumā ir gan omulīga mājiņa ģimenei, gan brīvdienu māja lielākai kompānijai,” stāsta ābeļdārza “Ābeles un bites” saimnieks Kārlis Dandzbergs kopā ar dizaineru Andri Karičkinu, kurš iekārtoja gaziku.

GAZ-63 ir ražots 1964. gadā Gorkijas Automobiļu rūpnīcā. Pateicoties riteņu formulai 4 x 4, gaziks var pārvarēt lielus dubļus, stāvus pacēlumus un pat 50 cm biezu sniega segu. Senāk šis auto kalpoja kā armijas transportlīdzeklis – tā bija sakaru automašīna ar trīs cilvēku ekipāžu, toties tagad tas ver durvis kā neparasta naktsmītne ābeļdārza sirdī, garantējot viesiem divvientulību un mieru. Turklāt GAZ-63 aizvien ir darba kārtībā!

Pārsteidz mīļoto!

Iedvesmas un piedzīvojumu vietas “Nākotnes parks” ābeļdārzā esošais GAZ-63 ir ierīkots kā romantiska naktsmītne tieši pāriem. Tajā ir novietota lielizmēra (160 x 200 cm) gulta, mini ledusskapis, kā arī atjaunots virtuves galdiņš ar solu, kuri savu funkciju šajā automobilī veikuši jau padomju gados. Viesu labsajūtai gazikā ir pieejama elektrība, dzeramais ūdens, tējkanna un augļi. Lai atpūta būtu uz romantiskas nots, gazikā ir iebūvētas skandas mūzikas atskaņošanai. Savukārt labierīcības un duša atrodas tieši blakus naktsmītnei.

Pie gazika ir izveidota terase, kurā ieturēt maltīti, baudīt ābeļdārza mieru, nodoties sarunām vai, tieši pretēji, – paklusēt un baudīt dabas orķestri. Viesiem ir pieejams arī grils un ogles. No nelabvēlīgiem laikapstākļiem pasargās nojume. Turklāt atpūta gazikā ir baudāma visos gadalaikos un jebkādos laikapstākļos, jo automobilī ir ierīkota gan apkure, gan ventilācija!

Vai tas būtu randiņš, kāzu jubileja vai dzimšanas dienas pārsteigums, nakšņošana gazikā būs īpašs notikums un vienmēr paliks atmiņā! Gaziku var rezervēt no 19. jūlija, vietnē Airbnb, kā arī zvanot vai rakstot: +371 25713949, info@nakotnesparks.lv. Cena par vienu nakti divām personām no 70 EUR.

Klasiskākas atpūtas cienītājiem

“Nākotnes parkā” ir pieejamas arī citas nakšņošanas iespējas. Māja “Pūpoli”, kas piemērota nakšņošanai līdz 11 personām, atrodas skaistā līdzenumā ar skatu tālumā. Tā ir iekārtota urban vintage stilā, apvienojot mūsdienīgo un moderno ar industriālo dizainu.

Savukārt sešstūra formas brīvdienu māja “Ceriņi” ar visām ērtībām 4 personām atrodas ābeļdārza teritorijā netālu no bērnu laukumiņa, tāpēc tā būs lieliski piemērota ģimenēm ar bērniem. Tāpat ābeļdārzā ir vairākas piknika vietas, lapene un šūpuļtīkli, kur atpūsties kā lieliem, tā maziem.

Ainaviskais ābeļdārzs ir izveidots ap 1950. gadu, un šobrīd tas ir daļa no piedzīvojumu un iedvesmas vietas “Nākotnes parks”. Ābeļdārza platība ir 7,4 hektāri, un tajā aug vairāk nekā 10 dažādas ābeļu šķirnes. “Nākotnes parks” atrodas Latvijas vidienē, ciematā “Nākotne”, tikai 18 km no Jelgavas un 65 km no Rīgas.

Foto autors: Aleksandrs Kendenkovs

Sekojiet līdzi jaunumiem:

Facebook:
www.facebook.com/iedvesmasvietaNakotnesParks
www.facebook.com/abelesunbites/
Instagram:
www.instagram.com/nakotnes.parks/
www.instagram.com/abelesunbites/