Korporatīvie pasākumi

“Nākotnes parks” ir lieliska vieta gan korporatīviem pasākumiem – komandu saliedēšanai, sporta spēlēm, apmācību un stratēģiskās plānošanas semināriem, gan arī privātiem pasākumiem – dzimšanas dienas svinībām, salidojumiem, vecmeitu un vecpuišu ballītēm, kāzu, ģimenes vai citām fotosesijām. Mēs, „Nākotnes parka” komanda, piedāvājam ne tikai vietu, bet arī savu palīdzību pasākumu organizēšanā!

KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Saliedēts un mērķtiecīgs kolektīvs ir viens no svarīgākajiem stūrakmeņiem veiksmīgai uzņēmuma izaugsmei. Lai stiprinātu komandas garu, piedāvājam ne tikai nestandarta vidi, bet arī dažādus aizraujošus uzdevumus un sportiskas aktivitātes atjautībai, sadarbībai un jautrībai, ko noorganizēsim atbilstoši jūsu vēlmēm, uzņēmuma vērtībām, kultūrai un kolektīvam.

“Nākotnes parks” ir arī lieliski piemērots uzņēmuma sapulču un sanāksmju, kā arī izbraukuma apmācību un stratēģiskās plānošanas semināriem. Varam piedāvāt ne tikai vietu, bet arī komandas saliedēšanas trenerus, dažādas iedvesmojošas un noderīgas lekcijas, kas būtu interesantas tieši Jūsu uzņēmumam.

Mēs piedāvājam visu nepieciešamo – norises vietu, aprīkojumu, sportiskas aktivitātes, izklaides programmu un vadītāju, vakara svinības, kā arī varam palīdzēt noorganizēt ēdināšanu.

Pasākumos piedāvājam iekļaut:

  • Ekskursiju
  • Meistarklases
  • Orientēšanās spēles
  • Degustācijas
  • Stafetes ar mopēdiem
  • Dažādas sportiskas aktivitātes u.tml.

PRIVĀTIE PASĀKUMI

Aicinām pie mums, “Nākotnes parkā”, rīkot arī privātus pasākumus! Vai tā būs bērnu ballīte vai dzimšanas dienas svinības vintidža noskaņās mīļajam vectētiņam, jestra vecmeitu un vecpuišu ballīte ar aizraujošām aktivitātēm vai pikniks draugu un ģimenes lokā – atradīsim tieši jums labāko un piemērotāko risinājumu!

Un vēl – iemūžiniet pie mums arī dzīves skaistākos mirkļus! Ainaviskajam ābeļdārzam “Ābeles un bites” piemīt īpaša burvība katrā gadalaikā, bet jo īpaši maijā – ābeļu ziedēšanas laikā, tāpēc tas ir ideāli piemērots kāzu un ģimenes fotosesijām!