Seno lietu krātuve un meistarotava “Laika mašīna’’

Seno lietu krātuve un meistarotava “Laika mašīna” piedāvā aplūkot aizrautīgā kolekcionāra Andra Karičkina industriālā vintidža un retro kolekciju, ieklausīties viņa aizraujošajos senlietu stāstos, kā arī piedalīties meistarklasēs un pašiem radīt kaut ko interesantu un paliekošu.

Pirmspadomju un padomju laika sadzīves priekšmeti, ražošanas darbarīki un darbagaldi, mehānismi, rūpnieciskās lampas, svari un pat 20. gadsimta sākuma frizētavas aprīkojums – tā ir tikai daļa no visām senlietām, kuras vienuviet var apskatīt “Laika mašīnā”. Turklāt teju aiz katras senlietas slēpjas arī kāds īpašs stāsts! Starp citu, vairāki pašu rokām restaurēti objekti šobrīd ieguvuši otru elpu un dzīvo industriālā dizaina stilā iekārtotajā helikopteru apkopes centra birojā, kā arī “Milzu!” un “Dabas dots” degustāciju zālē.

“Nākotnes parkā” atrodas arī māla kleķēšanas meistardarbnīca, kur dizaineres – keramikas entuziastes Līnas Lukstiņas vadībā varēsiet izveidot kādu bļodiņu, vāzi vai šķīvi senajā lipināšanas tehnikā! Tas būs aizraujošs pasākums gan visai ģimenei, gan lieliska aktivitāte vecpuišu vai vecmeitu ballītēs un korporatīvajos pasākumos. Iepriekšēja pieteikšanās meistarklasei ir obligāta!

Seno lietu krātuve un meistarotava “Laika mašīna” atrodas pagājušā gadsimta 30. gados celtā klētī, kas šīs funkcijas pildīja arī padomju laikā kolhozā “Nākotne”.