Ābeļdārzs “Ābeles un bites”

Ābeļdārzs ir “Nākotnes parka” rota – šeit valda miers, dabas skaistums, romantiska atmosfēra, brīvdienu prieks un nesteidzīga kopābūšana. Šī ir vieta, kur brīvdienas kļūst par svētkiem un svētki – par piedzīvojumu!

Aicinām ābeļdārzā rīkot piknikus un svinības, pavadīt brīvdienas, organizēt koncertus, mākslas plenērus, salidojumus, kinovakarus, meistarklases, kā arī citus privātos un korporatīvos pasākumus. Ābeļdārzam piemīt īpaša burvība katrā gadalaikā, tomēr fotosesijām un kāzu ceremonijām vismaģiskākais būs tieši ābeļu ziedēšanas laiks maijā.

Ainaviskais ābeļdārzs ir izveidots ap 1950. gadu. Tā platība ir 7,4 hektāri, un šeit aug vairāk nekā 10 dažādas ābeļu šķirnes. Ikviens viesis vasarā un rudenī var baudīt gardos ābolus – sīpoliņus, bumbierābolus, cukuriņus, antonovkas un vēl citus. Šeit ir ierīkots rotaļu laukums bērniem, piknika vietas, kā arī divas naktsmītnes, pirts un kubls.

Naktsmītnes ābeļdārzā

Tos, kuri alkst pēc neaizmirstamiem mirkļiem un jauniem iespaidiem, priecēs 1964. gadā ražotais “GAZ-63”, kurš šobrīd ir ierīkots kā romantiska naktsmītne pāriem. Gaziks atrodas ābeļdārza sirdī, garantējot viesiem divvientulību un mieru. Savukārt sešstūra formas brīvdienu māja “Ceriņi” ar visām ērtībām 4 personām atrodas ābeļdārza teritorijā netālu no bērnu laukumiņa, tāpēc tā būs lieliski piemērota ģimenēm ar bērniem.

Pirts un kubls atrodas netālu no naktsmītnēm turpat ābeļdārzā.