Naktsmītnes

Brīvdienu māja “Pūpoli”

Uz brīdi aizbēdz no pilsētas rutīnas un steigas. Atbrauc baudīt mieru un gleznaino Latvijas dabu Zemgales līdzenumā esošajā mājā “Pūpoli”!

Māja ir iekārtota industriālā vintidža stilā, kur mūsdienīgais un modernais apvienots ar industriālo dizainu, radot funkcionālu un praktisku, bet mājīgu vidi ar atvērtu telpu plānojumu, gaišām krāsām un minimālistiskām mēbelēm ar gludām līnijām. Unikālā “Pūpolu” māja ir piemērota nakšņošanai līdz 13 personām.

Pirmajā stāvā atrodas dzīvojamā istaba, kas ir apvienota ar virtuvi. Tajā ir viss nepieciešamais, lai viesi justos kā mājās, – trauki, mikroviļņu krāsns, ledusskapis, plīts, trauku mazgājamā mašīna, kafijas aparāts u. c. Noliktavas telpā viesiem pieejama veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs. Ir arī atsevišķa tualete un dušas telpa.

Otrajā stāvā ir trīs nodalītas guļamistabas un tualete ar dušu. Šajā stāvā ir izeja uz terasi, no kuras paveras plašs skats uz Zemgales līdzenumiem un “Nākotnes parku”. Terasē ir novietoti krēsli un to rotā pagājušā gadsimta sešdesmito gadu padomju laika kuģa lukturis.

Apmešanās vieta piemērota arī ģimenēm ar maziem bērniem, jo kāpnes ir pilnībā norobežotas ar bērnu sētiņu.
Kopējā mājas platība ~150 m2.

Cenā iekļauts:
– kafija, tēja, dzeramais ūdens;
– dvieļi, šampūni, ziepes.


Brīvdienu māja “Ceriņi”

Ābeļdārzā esošā naktsmītne “Ceriņi” ir piemērota četru viesu uzņemšanai. Tajā ir viss nepieciešamais mierpilnai atpūtai. Mājiņa ir aprīkota ar elektrību, ūdeni. Un tajā ir visas ērtības – tualete, duša, veļas mazgājamā mašīna un matu fēns, lai viesi justos tikpat ērti kā mājās. Arī virtuvē ir viss nepieciešamais – tajā ir gan plīts un mikroviļņu krāsns, gan ledusskapis, trauki un virtuves piederumi, gan arī ir pieejams dzeramais ūdens.

Patīkamai laika pavadīšanai “Ceriņos” pieejamas arī galda spēles un grāmatas. Ābeļdārzā ir pieejams arī bērnu rotaļu laukums un piknika vietas.

Mājiņas platība ir 36 kvadrātmetri, bet kopā ar terasi dabas baudīšanai – 58 kvadrātmetri.


GAZ-63

Ābeļdārzā esošais GAZ-63 ir ierīkots kā romantiska naktsmītne tieši pāriem. Tajā ir novietota lielizmēra (160 x 200 cm) gulta, mini ledusskapis, kā arī atjaunots virtuves galdiņš ar solu, kuri savu funkciju šajā automobilī veikuši jau padomju gados. Viesu labsajūtai gazikā ir pieejama elektrība, dzeramais ūdens un tējkanna. Lai atpūta būtu uz romantiskas nots, gazikā ir pieejamas skandas mūzikas atskaņošanai. Savukārt labierīcības, duša ar silto ūdeni un āra izlietne atrodas netālu esošā, speciāli tam izbūvētā mājiņā.

Pie gazika ir izveidota terase, kurā ieturēt maltīti, baudīt ābeļdārza mieru, nodoties sarunām vai, tieši pretēji, – paklusēt un baudīt dabas orķestri. Viesiem ir pieejams arī grils un ogles. No nelabvēlīgiem laikapstākļiem pasargās nojume. Turklāt atpūta gazikā ir baudāma jebkādos laikapstākļos, jo automobilī ir ierīkota gan apkure, gan ventilācija!

Vai tas būtu randiņš, kāzu jubileja vai dzimšanas dienas pārsteigums, nakšņošana gazikā būs īpašs notikums un vienmēr paliks atmiņā!