Par mums

Šeit satiekas pagātne, tagadne un nākotne!

Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks” ir 50 hektāru plaša teritorija, kurā aizraujoši laiku pavadīs gan ģimenes ar bērniem, gan draugu un kolēģu kompānijas, gan mīlnieki un dzīves baudītāji, gan ikviens labas atpūtas cienītājs. “Nākotnes parks” atrodas Jelgavas novada Glūdas pagastā – vietā, kur pagājušajā gadsimtā bija padomju laikā slavenais kolhozs “Nākotne”. Šeit piedzīvojumi mijas ar mierīgu atpūtu un industriālais ir veiksmīgi apvienots ar dabu.

 

“Nākotnes parkā” ir iespēja ielūkoties senākā pagātnē – seno lietu krātuvē un meistarotavā “Laika mašīna” apskatot vintidža priekšmetus un uzzinot to stāstus. Pie mums ir aplūkojama arī retro motokolekcija, tai skaitā gandrīz visi Rīgas motorūpnīcas “Sarkanās zvaigznes” mopēdi. Vietu bagātina teritorijā esošās “Milzu!” ekoloģisko produktu ražotnes un helikopteru lidlauks “Future Wings” ar saukli “Drošs lidojums nākotnē”. Savukārt atpūsties pie dabas un uzkrāt jaunus spēkus var ābeļdārzā “Ābeles un bites”, kur top jaukākās atmiņas un skaistākie foto. Ainaviskajā 7,4 hektāru plašajā ābeļdārzā var uzturēties ilgāk kādā no naktsmītnēm, tostarp romantiskiem piedzīvojumu meklētājiem  – labiekārtotā automobilī “Gaz 63”!

Un tas nav viss! “Nākotnes parks” tiek attīstīts katru dienu, lai piedāvātu arvien daudzveidīgāku atpūtu, piedzīvojumus un sajūtas.