Aicinām uz māla kleķēšanas meistarklasēm!

Pievienošanas datums: 04/06/2021

Apmeklē keramikas meistarklasi un izveido sev tīkamu un ikdienā noderīgu blodiņu vai krūzīti, baudot īpašo vintidža atmosfēru “Laika mašīnā”!

Meistarklase ir burvīga iespēja iepazīt māla pasauli un radoši pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu. Tā var būt arī neaizmirstams piedzīvojums vecmeitu vai vecpuišu ballītei!

Darbi tiks darināti senajā lipināšanas tehnikā. Kleķēšanā (veidošanā) palīdzēs dizainere – keramikas entuziaste Līna Lukstiņa.

Kleķēšana ar mālu veicina pozitīvas emocijas un palīdz atbrīvoties no emocionālās spriedzes. Darbošanās ar mālu arī trenē pacietību, attīsta pirkstu veiklību un telpisko domāšanu. Lai no māla pikas radītu trauku, process ir laikietilpīgs. Māla mīcīšana. Smaids. Radīšanas meditatīvs process kleķējot. Dekorēšana. Autogrāfs. Prieks. Žūšana. Gaidīšana. Biskvīta apdedzināšana. Glazēšana. Gala apdedzināšana. Apbrīns un lepnums par rezultātu.

Gatavie darbi tiks glazēti ar caurspīdīgu glazūru un apdedzināti, tāpēc tie pēc meistarklases vēl aptuveni 1–2 mēnešus paliks darbnīcā. Savukārt pēc tam katrs meistarklases dalībnieks varēs saņemt jau pilnībā gatavu paša veidotu trauku!

Ja jūsu trauks saplīst apdedzināšanas laikā, jums ir iespēja apmeklēt atkārtotu nodarbību jauna trauka izveidošanai ar 50 % atlaidi.

Lai piedalītos meistarklasē, priekšzināšanas nav nepieciešamas!

Pirmā meistarklase notiks sestdien, 12. jūnijā, plkst. 12.00.

Turpmāk meistarklases notiks piektdienās, sestdienās un svētdienās plkst. 17.00.

Ilgums: apmēram 1,5 h
Grupā: 4–6 cilvēki

Cenas:

25 EUR vienai personai
Ģimenes biļetes:
2 pieaugušie un 1 bērns – 60 EUR (25 + 20 + 15 EUR)
2 pieaugušie un 2 bērni – 75 EUR (25 + 20 + 15 + 15 EUR)
Trešajam (un katram nākamajam) bērnam biļetes cena ir 13 EUR.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.

Raksti vai zvani!
+371 25713949
info@nakotnesparks.lv