Veram durvis brīvdienu mājai “Pūpoli”!

Pievienošanas datums: 17/06/2021

Uz brīdi aizbēdz no pilsētas rutīnas un steigas. Atbrauc baudīt mieru un gleznaino Latvijas dabu Zemgales līdzenumā esošajā mājā “Pūpoli”!

“Pūpoli” ir daļa no piedzīvojumu un iedvesmas vietas “Nākotnes parks”. Padomju laikos šis ciems bija slavens ar inovatīvo kolhozu “Nākotne”, bet mūsdienās šeit ir radīta vieta, kas apvieno piedzīvojumus ar atpūtu un veiksmīgi savieno industriālo ar dabu. Piecdesmit hektāru plašajā teritorijā aizraujoši laiku pavadīs gan ģimenes ar bērniem, gan draugu un kolēģu kompānijas, gan mīlnieki un dzīves baudītāji, gan ikviens labas atpūtas cienītājs.

Māja ir iekārtota industriālā vintidža stilā, kur mūsdienīgais un modernais apvienots ar industriālo dizainu, radot funkcionālu un praktisku, bet mājīgu vidi ar atvērtu telpu plānojumu, gaišām krāsām un minimālistiskām mēbelēm ar gludām līnijām. Unikālā “Pūpolu” māja ir piemērota nakšņošanai līdz 8 personām.

Pirmajā stāvā atrodas dzīvojamā istaba, kas ir apvienota ar virtuvi. Tajā ir viss nepieciešamais, lai viesi justos kā mājās, – trauki, mikroviļņu krāsns, ledusskapis, plīts, trauku mazgājamā mašīna, kafijas aparāts u. c. Noliktavas telpā viesiem pieejama veļas mazgājamā mašīna un žāvētājs. Ir arī atsevišķa tualete un dušas telpa.

Otrajā stāvā ir trīs nodalītas guļamistabas, kurās var palikt līdz 8 viesiem, un tualete ar dušu. Šajā stāvā ir izeja uz terasi, no kuras paveras plašs skats uz Zemgales līdzenumiem un iedvesmas un piedzīvojumu vietu “Nākotnes parks”. Terasē ir novietoti krēsli un to rotā pagājušā gadsimta sešdesmito gadu padomju laika kuģa lukturis.

“Pūpolu” viesi var atveldzēties, nopeldoties tuvumā esošajā dīķī, kā arī apmeklēt “Nākotnes parka” apskates objektus – ainavisko ābeļdārzu “Ābeles un bites”, seno lietu krātuvi un meistarotavu “Laika mašīna”, aplūkot retro motokolekciju, iepazīt maģisko helikopteru pasauli helikopteru apkopes centrā un lidlaukā “Future Wings”, kā arī baudīt bioloģisko un inovatīvo “Milzu!” un “Dabas dots” pārtiku.

Apmešanās vieta piemērota arī ģimenēm, kāpnes ir pilnībā norobežotas ar bērnu sētiņu.
Kopējā mājas platība ~150 m2.

Cenā iekļauts:
– kafija, tēja, dzeramais ūdens, augļi;
– dvieļi, šampūni, ziepes.

Lai veiktu rezervāciju, dodies uz Airbnb vai sazinies ar mums zvanot uz +371 25713949!