Šeit satiekas pagātne, tagadne un nākotne!

Pievienošanas datums: 15/04/2021

Piedzīvojumu un iedvesmas vieta “Nākotnes parks” ir 50 hektāru plaša teritorija, kurā aizraujoši laiku pavadīs gan ģimenes ar bērniem, gan draugu un kolēģu kompānijas, gan mīlnieki un dzīves baudītāji, gan ikviens labas atpūtas cienītājs.

“Nākotnes parkā” ir iespēja ielūkoties senākā pagātnē – seno lietu krātuvē un meistarotavā “Laika mašīna” apskatot vintidža priekšmetus un uzzinot to stāstus. Pie mums ir aplūkojama arī retro motokolekcija, tai skaitā gandrīz visi Rīgas motorūpnīcas “Sarkanās zvaigznes” mopēdi. Vietu bagātina teritorijā esošās “Milzu!” un “Dabas dots” ekoloģisko produktu ražotnes un helikopteru lidlauks “Drošs lidojums nākotnē”. Savukārt atpūsties pie dabas un uzkrāt jaunus spēkus var ābeļdārzā “Ābeles un bites”, kur top jaukākās atmiņas un skaistākie foto. Ainaviskajā 7,4 hektāru plašajā ābeļdārzā “Ābeles un bites” var uzturēties ilgāk kādā no ērtajām naktsmītnēm, tostarp romantiskiem piedzīvojumu meklētājiem  – labiekārtotā automobilī “Gaz 63”!

Un tas nav viss! “Nākotnes parks” tiek attīstīts katru dienu, lai piedāvātu arvien daudzveidīgāku atpūtu, piedzīvojumus un sajūtas