Ābeļziedu burvība un vēstures aura vilina uz “Nākotnes parku”

Pievienošanas datums: 20/05/2022

Ja esi interesantu apskates objektu meklējumos un vēlies doties izbraucienā uz vietu, kas patiks dažādām paaudzēm, tad kā galamērķi izvēlies piedzīvojumu un iedvesmas vietu “Nākotnes parks” Jelgavas novadā. Ir vērts redzēt vairākus hektārus plašu ziedošu ābeļdārzu, dzelteni rozā lidmašīnu, stilīgas vintidža lietas, īstu gaziku nakšņošanai un senu mopēdu kolekciju!

Iedvesmu rodi režisora Renāra Vimbas video!

Pamodini pilotu sevī – iekāp kukuruzņikā!

Tuvojoties “Nākotnes parkam”, jau pa gabalu var redzēt kukuruzņiku – dzelteni rozā lidmašīnu “An-2” no tālā 1956. gada. Lidaparātu var ne vien aplūkot, bet tajā var arī iekāpt, apsēsties pilota krēslā un iztēloties sevi gaisa kuģa vadītāja lomā. Šādu lidmašīnu slavenajā kolhozā “Nākotne”, kas reiz atradās parka teritorijā, izmantoja lauku miglošanai.

Tver ābeļu ziedēšanas skaistumu!

Kuru katru dienu “Nākotnes parka” plašajā ābeļdārzā “Ābeles un bites” visā krāšņumā ziedēs ābeles. Burvīgā dabas rota priecēs vien neilgu brīdi, tāpēc ieplāno braucienu jau tagad. Tādos ziedos skaisti foto nevar neizdoties un, ļoti iespējams, būs vēl skaistāk nekā sakurās! Bet, ja romantiku vēlies baudīt ilgāk – izmanto kādu no “Nākotnes parka” naktsmītnēm.

Atklāj “Laika mašīnas” dārgumus!

Milzīgs vilciena prožektors, kosmonautu ķivere, aptiekas pudeles un pudelītes, rūpnīcu darbagaldi un lampas, simtgadīgs frizieru salona aprīkojums, sens pastnieku velosipēds – tas viss kādam ir veci krāmi, bet citam – industriālais dizains un senlietas ar interesantiem stāstiem. Šīs ir tikai dažas vintidžlietas, kas paveras apmeklētāju skatam, pārkāpjot senlietu krātuves un meistarotavas “Laika mašīna” slieksni. Un kur nu vēl interesantie stāsti un iespēja pašiem šos senos eksponātus aptaustīt un pamēģināt!

Izmet līkumu ar plirkšķi!

“Nākotnes parka” lepnums ir turpat 40 tehnikas vienību plašā mopēdu (savulaik saukti arī par plirkškiem), minimokiku un motociklu kolekcija. Starp tiem ir teju visi Rīgas motorūpnīcas “Sarkanā zvaigzne” mopēdi, arī Latvijas kultūras kanonā iekļautais Gunāra Glūdiņa dizainētais mopēds “Rīga 12”. Ja paveiksies, iespējams, varēsi izbraukt līkumu ar kādu retro braucamo!

Baudi atpūtu neparastā naktsmītnē gazikā

Sākoties pavasara sezonai piedzīvojumu baudītājiem atkal ir pieejama īpašu popularitāti iemantojusī stilīgā naktsmītne – “GAZ-63”, tautā saukts par gaziku. Šis auto, kas senāk kalpoja kā sakaru automašīna armijas vajadzībām, ir iekārtots par neparastu nakstmītni ar plašu, ērtu gultu un citām lietām viesu ērtībai. Izbaudiet ābeļdārza mieru, dabas orķestri un viens otru!

Apceļo Latviju, sāc ar “Nākotnes parku”!

Sajust pagātni, tvert tagadni, ielūkoties nākotnē – to visu piedāvā “Nākotnes parks”!

“Nākotnes parks”, gluži tāpat kā Rīga, aizvien nav gatavs – tas mainās, tiek papildināts, būvēts un pārveidots. Ikreiz atbraucot, ieraudzīsi kaut ko jaunu!

Ekskursijas notiek sestdienās un svētdienās plkst. 10.00, 12.30 un 15.00, turklāt tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Ekskursijas ilgums – aptuveni 2,5h, iekļaujot vietējo ražotāju “Milzu!” veselīgo našķu degustācijas. Tālrunis rezervācijai: +371 25713949, e-pasts: info@nakotnesparks.lv

Adrese: “Industriālais parks”, Glūdas pagasts, Jelgavas novads, LV-3040
Biļešu cenas:
Pieaugušajiem – 8 EUR
Bērniem (no 3 gadu vecuma), pensionāriem – 6 EUR

Uzzini vairāk:
Facebook: www.facebook.com/iedvesmasvietaNakotnesParks
Instagram: www.instagram.com/nakotnes.parks/